• Неодамнешно
Јордан Производство SunBrella 21.5 22,5 Canvas fla беж цврста правоаголна столица на отворено длабоко седиште со врски и заварувања
zoom_in

Јордан Производство SunBrella 21.5 22,5 Canvas fla беж цврста правоаголна столица на отворено длабоко седиште со врски и заварувања

DEN 2015.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте ја вашата перница на отворено изгледајќи ново со чистење на самото место со мека крпа, благ сапун и топла вода . Вистинските бои може да варираат од застапеноста на екранот. Оваа перница за седиште на стол е направена со надворешна ткаенина што е вода-, мувла, мувла и дамки отпорни да останат одлично да изгледаат одлично цела сезона.500 часа изложеност на сончева светлина . исполнето со слоевито полиестерско влакно за да додаде мека поддршка и да го задржи тоа Обликот на перницата . УВ-заштитните бои на растворот исто така спречуваат избледување од 1. Висококвалитетен, сеопфатен материјал. подобро вклопување. Рабовите со украсен заварување му даваат на перницата стилски, структуриран изглед . Завршено на предната и задната страна за да може перничето за седиштето да се преврти за употреба од обете страни .

Избор на купувачи..