• Неодамнешно
Гал. Беки боровинки - големи боровинки - тежок производител
zoom_in

Гал. Беки боровинки - големи боровинки - тежок производител

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Bush Bush Buysh Busher Buysh произведува слатки бобинки со големи димензии и е подготвена да биде избрана во раната сезона! Вашата грмушка од боровинки со зајаци лесно ќе одгледува доволно бобинки за да направи пијалаци, леб, пити, колачи и мафини! Тие одат одлично со вашиот појадок, па дури можете да ги додадете во палачинки, житни култури или вафли! Боровинките можат лесно да се замрзнат за да можете да уживате во нив во offseason. Сезоната на жетвата на оваа фабрика за боровинки е од околу мај до средината на јуни. Беки сината боровинка може да се опушти со само една друга сорта на боровинки, но произведува најмногу кога се вкрстуваат со други сорти на боровинки со зајаци, како што се климаксот или сината прав, два други фаворити за боровинки.

Избор на купувачи..