• Неодамнешно
Рекламацијата на домот во Бомбај украси повеќе килим или тркач
zoom_in

Рекламацијата на домот во Бомбај украси повеќе килим или тркач

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата за обновување е колекција на шоу-запирање која ја финализира традиционалната рекреација на најуникатните килими досега направени. Секој килим е рачно плетенка во Индија со 100 проценти волна, е намерно потресена со рачно стрижење за точност, претерано и е комплетно со минутни детали за совршено реплицирање на класичен килим. Овие килими се 100 проценти зелени и латекс материјали без материјал. Килим за собирање на рекламирање, повеќе бои и големини : уникатно гроздобер вознемирувачко. Класична репродукција. Рачно носена античка реплика. Материјал : 100 проценти волна. Рачно плетено. Традиционално. Отпорен на лизгање.

Избор на купувачи..