• Неодамнешно
Време и вистинско породилно слаби фармерки со вознемирувачки и исцрпени полите
zoom_in

Време и вистинско породилно слаби фармерки со вознемирувачки и исцрпени полите

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Времето и слабите фармерки на TRU со вознемирувачки и кавга полите ќе бидат совршен додаток на вашата породилна гардероба. Наменети да ласкаат, овие породилни фармерки имаат вознемирено детали за гроздобер, инспириран, тренд изглед. Најдобриот дел : Истегнете ткаенина за да ви даде вистински слаби вклопување што го контурира вашето тело за дополнителна удобност и поддршка. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/34% рециклиран полиестер/12% рајон/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : Skinny. Подигање и инсејм : високи; 27 ”inseam. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : 2 faux предни џебови; 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Беспрекорен опсег на стомакот е исклучително мек и се протега над стомакот за максимална покриеност; потресени и исцрпени детали. Женски породилни фармерки од време и Тру.

Избор на купувачи..