• Неодамнешно
Класично портфолио во Кентаки Вајлдс
zoom_in

Класично портфолио во Кентаки Вајлдс

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Покажете го вашиот тимски дух со ова портфолио на џебни портфолио во Кентаки. Ова портфолио одговара на стандардните врзива со 3 прстени за да помогне во одржувањето на трудовите организирани. 9,5 инчи широк до 12 инчи висок. Три дупки прободени за да одговараат на стандардниот врзивно средство за 3 прстени. Две внатре џебови.

Избор на купувачи..