• Неодамнешно
18 W 33 H Lifetime vinyl, обичај катедрала на сите лаувер, отворени ролетни со лувер, w shutter-loks, мускетни кафени
zoom_in

18 W 33 H Lifetime vinyl, обичај катедрала на сите лаувер, отворени ролетни со лувер, w shutter-loks, мускетни кафени

DEN 1808.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите отворени розови на отворено по нарачка обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Избор на купувачи..