• Неодамнешно
Голема и висока кошула без брчки на ван Хаузен
zoom_in

Голема и висока кошула без брчки на ван Хаузен

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одете каде и да ве однесе денот во кошулата без брчки на Ван Хесузен. Посебна завршница и класична шема обезбедуваат овој стил на долг ракав секогаш да изгледа полиран, без оглед на активноста. Бесплатни брчки и машина за перење за лесно абење директно од фен. Јака од копчето. Џеб на лепенка. Засилено за да се намалат брчките по миењето.

Избор на купувачи..