• Неодамнешно
Домашна логика 2. Бушел Лампер, правлива роза со сребрени рачки
zoom_in

Домашна логика 2. Бушел Лампер, правлива роза со сребрени рачки

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Lamper, хибрид за попречување и перење е совршено решение за перење за вашиот дом. Користете го Lamper за да соберете и транспортирате алишта во текот на вашиот дом. Декоративните обрасци на дијамантски дупки обезбедуваат вентилација за да помогнат во мирисите. Голем капацитет. 2 носат рачки и 2 преку рачки. Модел на дијамантска дупка за вентилација.

Избор на купувачи..