• Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging
zoom_in

Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging

DEN 1007.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобните тексас џеги од Terra & Sky имаат голема контрола на половината и контрола на стомакот за удобно, ласкаво вклопување. Деструираното миење и деталите даваат животен изглед, поврат на возврат, кој е трендовски и кул. Terra & Sky Women's Plus Sime Destructed Denim Jegging. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 16 W. Приближно. ИНСЕАМ : 29â. Деним слаби џегинг. Висок пораст на половината. Контрола на стомакот. Уништено миење. Пет џебови. Материјал : 66,00% памук, 32,00% полиестер, 2,00% спандекс.

Избор на купувачи..