• Неодамнешно
ВЕЧЕРИ Жени Морнарица Украсени Ѕвонче Ракав Скапоцен Камен Вратот Коленото Должина Вечер Обвивка Фустан 12
zoom_in

ВЕЧЕРИ Жени Морнарица Украсени Ѕвонче Ракав Скапоцен Камен Вратот Коленото Должина Вечер Обвивка Фустан 12

DEN 1279.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД АЛЕКС ВЕЧЕРИ и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, или шик АЛЕКС ВЕЧЕРИ има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! АЛЕКС ВЕЧЕРИ. Стил : Фустан. Повод : Вечер. Големина : 12. Материјал : Полиестер. Боја : Морнарица. Вратот На Скапоцен Камен. Должина На Коленото. Обвивка. Бел Ракав. Украсени.

Избор на купувачи..