• Неодамнешно
Ixtreme Бебе дете момче starвезда амблем зимски јакна палто и снег биб снежни панталони, сет за снег
zoom_in

Ixtreme Бебе дете момче starвезда амблем зимски јакна палто и снег биб снежни панталони, сет за снег

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сет на момчиња за бебиња и момчиња за бебиња и новороденчиња. Најдобриот Snowsuit достапен оваа сезона! Удобно и издржливо - вашето дете може да помине часови на снег и сè уште да се чувствува топло! Со еластични манжетни и манжетни за глуждот, бура на глуждот и џебовите. Совршено насекаде околу снегот за практичност, издржливост и удобност. Бидете сигурни дека ќе ги добиете вашите денес! Стилски. Удобно. Топлина. Патент.

Избор на купувачи..