• Неодамнешно
Фурхавен кревет за домашни миленици
zoom_in

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Furhaven водоотпорен водоотпорна/надворешна луксузна перница за миленичиња се совршени за домашни миленици кои сакаат да се распрснуваат и да го испрскаат денот. Корицата е направена од обложена поли-Канвас со издржлива вода отпорна на вода. Furhaven Deluxe перници се дизајнирани да го зголемат мансардата, додека меките површини за спиење обезбедуваат часови ладна удобност. Под капакот, сите материјали за полнење се содржани во ракав што не е ткаени лагер, кој е погодно патент за лесно полнење по потреба. Вашето домашно милениче ќе ја сака високата удобност на оваа перница исполнета со влакна, која е засилена за максимална мансарда и удобност. Оваа перница е полнета со изолациско рециклирано полнење со полиестерско влакно. x 27 "x 3 " Екстра голема - 44 "x 35 " x 4 "Упатства за миење : За најдобри резултати - Отстранете го основното полнење. Избришете го капакот надолу со топла, влажна крпа. Користете благ сапун по потреба и исплакнете. Не бели. Линија суво. Немојте да машината за миење на машината. Отпорна на вода за да се заштити полнењето од временските услови и влагата . великодушно полнето со изолациско, високо-мансарда 100% полиестерско влакно, испрскано од рециклирана пластика . патент дизајн со ткаенини со лесна нега . ткаена лагер е патент и исто така се надополнува . Совршено за домашни миленици кои сакаат да се шират.

Избор на купувачи..