• Неодамнешно
Слатка домашна колекција Екстра мек рамен постелнина, отпорен на брчки и избледени, кралски лист
zoom_in

Слатка домашна колекција Екстра мек рамен постелнина, отпорен на брчки и избледени, кралски лист

DEN 383.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Исклучително удобен рамен лим изработен од висока јачина на микрофибер предиво што се свилени меки на допир. Долготрајни живописни бои и луксузна завршница за да се изгради крајниот изглед за вашиот декор во спалната соба. Само рамен лист. Исклучително удобен рамен лим изработен од висока јачина на микрофибер предиво што се свилени меки на допир. Долготрајни живописни бои и луксузна завршница за да се изгради крајниот изглед за вашиот декор во спалната соба. Само рамен лист. Тип : рамен горниот лист. Карактеристики на производот : еколошки, хипоалергичен. Стил : современ. Материјал : Микрофибер. Модел : Цврста боја. Упатство за нега : Машинско миење. Постави вклучува : 1 рамен лист. Боја : бела, морнарица, мудрец, сива, крем, бургундска, чоколада, црна, модар патлиџан или аква. Големина : близнак 66 "x 96", кралица 90 "x 102", или крал Кинг 108 "x 102".

Избор на купувачи..