• Неодамнешно
Jordордаче со висок пораст на женските фармерки со директно нозе
zoom_in

Jordордаче со висок пораст на женските фармерки со директно нозе

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашиот плакар не е комплетен без овој пар фармерки со права нозе од Jordorache. Од високиот пораст на фигурата на фигурата, до контролниот опсег на половината, ќе го сакате чувството и вклопувањето на овие фармерки. Кул и лесен стил, овие пар совршено со патики или убаво се облекуваат со потпетици или чизми. Материјал : 66% памук/29% полиестер/3% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : опуштено, тенок вклопување. Подигање и инсејм : високи; 30 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината. Високиот пораст на жените од Jordордаче.

Избор на купувачи..