• Неодамнешно
Излез за излез на копчето за топка со функција за складирање во сатенски не'рѓосувачки челик завршница
zoom_in

Излез за излез на копчето за топка со функција за складирање во сатенски не'рѓосувачки челик завршница

DEN 1151.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Трансатлантска копродукција Стандардна функција на рачката на складиштето за уредот за паника. Рачката може да се постави во заклучена или отклучена положба. Работи по клуч. Стандардна функција на клучот за уредот за паника. Функција за складирање. Копче за заклучување или отклучување на копчето. Испорачани со шаблони за монтирање и упатства. Кога ќе се отклучи, копчето го повлекува завртката на бравата.

Избор на купувачи..