• Неодамнешно
huaai женски врвови лабаво вклопување жени вкрстен оглавник елек за култури врвови со долги ракави предни исечоци врвови со цврста боја врвови со тока црвена xl
zoom_in

huaai женски врвови лабаво вклопување жени вкрстен оглавник елек за култури врвови со долги ракави предни исечоци врвови со

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добар избор за совпаѓање со хеланки,фармерки,панталони итн.75" Ракав : 58см/22.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Нега За Перење : Машинско Перење Во Нежно, Рачно Миење Во Ладна Вода, Сушење На Линија, Не Избелувајте.01 "Рамо : 35см/13. Совршен за секојдневниот живот, внатрешен, надворешен, работа, шопинг, спорт.16" Рамо : 37cm/14. Најдобрите Подароци За Жените.54 "Ракав : 60см/23.14 "Ракав : 59см/23.

Избор на купувачи..