• Неодамнешно
Без граници на боики на јуниори на јуниори
zoom_in

Без граници на боики на јуниори на јуниори

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кул пипер што не сакате да го соблечете. Оваа качулка во боја, без граници, има спортски дизајн и графички фронт што го привлекува овој удобен основ секојдневен фаворит. Подолгата должина го прави совршен натпревар за активни дното или опремени џогери со својата попрометна, пожелна силуета. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Хупче со врзана вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 преден кенгур џеб. Карактеристики : блокиран во боја; предниот графички принт; ребрести манжетни и полите. Подлогата на јуниорите од без граници.

Избор на купувачи..