• Неодамнешно
Главната коцка wa се топи, лилјана од ананас, 1. мл
zoom_in

Главната коцка wa се топи, лилјана од ананас, 1. мл

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Главните мрежи од 1,25 мл ананас од лилјана восок од 6-коцки се многу мирисни и ќе го наполнат вашиот дом со пријатен мирис кога ќе се загреат. Овој мирис на лилјана од ананас обезбедува освежувачки спој на светла и слатка ананас нанесена со навестувања на цветни и свежи лилјани го прават овој мирис неодолив. Овие топи се идеални за употреба со електрични потоплини мрежи. Едноставно распарчете едно или две парчиња од топите и ставете во омилениот потопол. Восоците на восокот ви овозможуваат да го мирисате вашиот дом без пламен и лесно се чистат. Високо мирисен. Восокот на топи ви овозможува брзо да го пополните вашиот дом со пријатен мирис . лесно чистење . нема остаток на пламен или саѓи. За употреба во восокот за восок.

Избор на купувачи..