• Неодамнешно
Фузија Мед. Shank EWG Treble
zoom_in

Фузија Мед. Shank EWG Treble

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Куките на Беркли Фузија19 се за секого, од почетниците до страствен риболов. Средната кука со средна тресење со високи вредности има средна должина на шипката што им овозможува на риболовците да користат поголеми куки за празнини со намалени висини. Секој пакет дава идеални препораки за мамка. Fusion19 ™ Med. Shank EWG Treble.

Избор на купувачи..