• Неодамнешно
Shortsубители на женски и спортски шорцеви со кратка лагер, големини XS-3XL
zoom_in

Shortsубители на женски и спортски шорцеви со кратка лагер, големини XS-3XL

DEN 446.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преведете го вашиот спортски стил, loveубов 3 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со вратоврска за влечење лого. Ockебови : Две странични џебови со контрастна трим. Карактеристики : брзо сушење и дишење; прикачен краток; делфин полите; Контрастна трим. Кора. Стап. Loveубов. Нашите ознаки за виси се исто така забавни налепници!. Shortsенски водење шорцеви од Love & Sports. Loveубов и спортска фитнес, запознајте ја модата. Воведување на активна облека со високи перформанси, пливање и додатоци исто толку светли и смели како луѓето што го карпаат.

Избор на купувачи..