• Неодамнешно
Мини клешти сет, 3-парчиња
zoom_in

Мини клешти сет, 3-парчиња

DEN 543.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одликувајќи се со мазни вилици и полу-флеш рабови за сечење, мини клешти во овој сет се дизајнирани за безбедно да сфатат меки метали и нежни делови, и да исечат меки големини на жицата 14-38 AWG. Сет на Tekton Mini Pliers, 3-парчиња (изработка на накит) PMN93003.

Избор на купувачи..