• Неодамнешно
Brinените на Brinley Co. Co.
zoom_in

Brinените на Brinley Co. Co.

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Влезете во зачудувачки дизајн со Bootie iesha од Brinley Co. Оваа сензационална бута има многу елегантен зашилен пети со потпевлива пета за маче. Внатрешниот патент создава лесен влез, а има и пет убави дизајни за избор. Висина на пета : 2 1/4-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Избор на купувачи..