• Неодамнешно
12 W 93 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, плетен
zoom_in

12 W 93 H Lifetime vinyl, прилагодено директно врвен центар Mullion, отворени ролетни со лувер, плетен

DEN 3937.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите обичајни отворени ролетни за лувер даваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите Луверс создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски погледи. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Избор на купувачи..