• Неодамнешно
Свечени Комбинезони За Жени Суспендер Лист Печатење Суспендер Директно Нога Панталони Панталони Комбинезони Сина XL
zoom_in

Свечени Комбинезони За Жени Суспендер Лист Печатење Суспендер Директно Нога Панталони Панталони Комбинезони Сина XL

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С Биста : 72см/28,35" Половината : 68см/26,77" Колк : 88см/34,65" Големина : М Биста : 76см/29,92" Половината : 72см/28,35" Колк : 92см/36,22" Големина : Л Биста : 80см/31,50" Половината : 76см/29,92" Колк : 96см/37,80" големина : xl биста : 84см/33,07" половината : 80см/31,50" колк : 100см/39,37" големина : xxl биста : 88см/34,65" половината : 84см/33,07" Колк : 104см/40,94" Женски Суспендиран Суспендиран Лист комбинезон директно нога панталони широк нога панталони. Летни Комбинезони За Жени Секојдневен Има Елегантен Дизајн На Рамото Кој Одлично Може Да Ја Измени Кривата На Вратот. Класичен Стил На Стапало На Зрак Никогаш Не Излегувајте Од Трендовски И Ве Одржува Пријатни. Лабавиот Комбинезон Има Еднобојна Боја, Шема На Ленти, Леопард Принт И Боја За Вратоврска, Разновиден Избор, Секогаш Постои Еден Е Вашиот Омилен. КАРАКТЕРИСТИКИ : Еластичен Струк, Нога Од Зрак, Заоблен Врат, Надвор Од Рамото, Краток Ракав, Еднобојна, Еластична Половина, Грб На Клучалката, Долг Комбинезон За Панталони, Секојдневен Стил, Лесен и Дише. Овие комбинезони направени со мека ткаенина.Висока еластичност, Удобна и Дише. 4-насочно истегнување за промовирање и на компресија и на кревање задник, обезбедување поддршка на мускулите на горната нога и намалување на мускулните вибрации. Свечени Комбинезони За Жени Суспендер Лист Печатење Суспендер Директно Нога Панталони Панталони Комбинезони Сина XL.

Избор на купувачи..