• Неодамнешно
Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика
zoom_in

Рамка Бело Вистинско Дрво Ширина На Рамката За Слика

DEN 318.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Бело Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 27х37 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се Со Големина Од 77,6470588235294 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : Целиот Инвентар, Амазон,Рамки Инчи Рамка Длабочина На Зајакот : Рамка За Слика Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Преден Дел Отпорен НА УВ,киселина слободен пена Одбор Поддршка, И Виси Хардвер.Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално (портрет или пејзажна ориентација).Гордо Направено По Нарачка во САД! 27х37 Рамка Бело Вистинско Дрво Рамка За Слика Ширина 0,75 Инчи Внатрешна Рамка Длабочина 0,5 Инчи Век Фото Рамка Комплетна СО УВ Акрилик, Пена Одбор Поддршка И Виси Хардвер.

Избор на купувачи..