• Неодамнешно
Хаитски Женски Цветни Маици Со Плисирани Плиси Боемски Врвови Од Бендо Цевки Без Прерамки Кошули Со Туника Со Празнични Ленти
zoom_in

Хаитски Женски Цветни Маици Со Плисирани Плиси Боемски Врвови Од Бендо Цевки Без Прерамки Кошули Со Туника Со Празнични Ленти

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Натпревар : овој врв на цевката без прерамки е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер. Материјал-100% Полиестер. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Дизајн - Летни Врвови На Цевки За Жени Се Одликуваат Со Секси Дизајн Надвор Од Рамото, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Течни Блузи За Резервоари, Маици За Нишање, Блузи Со Еднобојни Бои, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантен. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Дизајн : ова лето цевка култура врвот е едноставен, со тело цветни печатење и замав полите за да се скрие ќе стомакот. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Врвови, Резервоар, Врвови Од Цевки, Маица За Маици, Широка Маица за Одмор, Блуза Од Летни Врвови, Летна Кошула, Основни Врвови. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен.

Избор на купувачи..