• Неодамнешно
Ли - Светска Платформа Сандали Женски Патувања Рамни сандали плута папучи со рамно дно парови чевли на плажа ремени на отворено
zoom_in

Ли - Светска Платформа Сандали Женски Патувања Рамни сандали плута папучи со рамно дно парови чевли на плажа ремени на отворено

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сандали Отворена Тока Плажа Апостолки Дами Чевли Флип Сандали Женски Ремен Рамен Прст Женски Рамни Светкави Сандали За Женско Стил : Круг Пети. Единствен Материјал : Гума. Пета Висок Стил : Рамен. Метод На Затворање : Тока. Чевли Пета Висока : 1см/0,8 " (грешка 0,3 см). Висина на платформата : 0,5 см/0,2" (грешка 0,2 см). Пакет : 1 пар чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото. различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската Ставка може малку да варира од горенаведеното . 100% Синтетички. Увезени. Синтетички гумен ѓон. Ремен за глуждот со прилагодливо затворање на бравата. Лесен и флексибилен надворешен ѓон.

Избор на купувачи..