• Неодамнешно
За Бмв Ева Серија М Централ А Ц Прекинувач За Одмор Копче Капа
zoom_in

За Бмв Ева Серија М Централ А Ц Прекинувач За Одмор Копче Капа

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детали : * Сосема нов и квалитетен.* Лесна инсталација и Не е потребна модификација * ве Молиме исчистете ја површината пред инсталацијата.*Водоотпорен и никогаш не избледува, отпорен на абење и отпорен на гребење*Многу мала тежина, отпорен на абење, отпорен на нечистотија*Заштитете ја инсталираната површина Од гребнатиниспецификации : *Материјал : Пластика*Боја : Црна*Поставеност На Возилото : Напред*За Контрола : А/Ц Шема На Ветер*Тип : Директна Замена*Универзална Опрема =Нофеатури : За Бмв Е60 5-Серија Седан 2004-2007за бмв е60 е61 5-серија вагон и м5 2006-2007за бмв е63 е64 6-серија 2004-2007за бмв е63 Е64 М6 2006-2007 Овој Модел Е Погоден Само За Возила Со Погон Од Левата Страна, А Не За Возила Со Погон Од Десната Страна Проверете Дали Делот За Инсталација Е ИСТ Како НАШАТА Слика.Пакување : 1 Парче Прекинувач Копче Ковернот : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. За Бмв Е60 Е61 Е63 Е64 5 6 Серија М5 М6 Централно Капаче За Прекинувач За Одмор.

Избор на купувачи..