• Неодамнешно
Темоган Жени Потресени Искинати Уништени Среден Пораст Манжетни Цигара Слаби Фармерки
zoom_in

Темоган Жени Потресени Искинати Уништени Среден Пораст Манжетни Цигара Слаби Фармерки

DEN 720.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Темоган Женска Потресена Искината Уништена Цигара Со Манжетни Со Среден Пораст Слаби Фармерки опуштена пар потресена тексас цигара слаби фармерки со избледување и мустаќи е совршена за жив изглед.Одликувајќи се со потресени детали на сите вистински места со сиров раб со манжетни, овие разноврсни слаби работи добро во комбинација со сѐ, од бенд маици до набраздени цветни блузи. Среден пораст, суров раб манжетни полите, Се Водат тексас. Појас јамки, Поштенски летаат со затворање на копчето. Пет џеб стил, Исечени цигара слаби силуета. Одговара на големината на САД, 0=24, 1=25. Големина на моделот : 5 '3" висина, 33 "биста, 24" половината, 34 " колк, и носи големина 0. 98% Памук, 2% Спандекс; Машина За Перење, Направена во Виетнам. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини).

Избор на купувачи..