• Неодамнешно
Крег Рамки Сафари, Рамка За Слика, Злато
zoom_in

Крег Рамки Сафари, Рамка За Слика, Злато

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уникатно потресените, метални ребра и конкавен профил и даваат на оваа рамка впечатливо, гроздобер присуство во секоја просторија. Златото Сафари нуди добитна комбинација на квалитет и завршница во рамка од 1,5" цврсто дрво. Со текстурирани гребени, долини и сенки насекаде, световниот стајлинг На Сафари може да го зголеми егзотичниот изглед. Гроздобер стил; метални ребра; текстурирани гребени, долини и сенки. Рамката вклучува : акрилно соочување, картонска подлога и комплет за закачување жица (потребно е одредено склопување). Рамката држи печатење од 20х25 инчи. Областа за гледање е 19, 5х24, 5. Обликувањето на рамката е широко 1,5 инчи; конструкција од цврсто дрво. Рамката е наменета само за ЗАКАЧУВАЊЕ НА ЅИД (хардверот овозможува портрет или ориентација на пејзажот).

Избор на купувачи..