• Неодамнешно
Раѓање Дула Дуксер Унисе Х-Голема Сива Боја
zoom_in

Раѓање Дула Дуксер Унисе Х-Голема Сива Боја

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете живот на вашиот изглед со нашето раѓање дизајн на дула! Овој дизајн ќе ви овозможи да дадете изјава со стил! Раѓање Дула Дуксер Унисекс Х-Големо Сиво Раѓање дула породување дете бебе бременост. Ова Е XL сива машка или женска дуксерка (стандардно унисекс вклопување) продадена Од Tees And Tank You Отпечатена на Унисекс Дуксер од Руно Од Екипажот. Преголемо вклопување, работи големо. 8 мл, 50% Памук / 50% Полиестер Претходно Плетено Руно. Печатени ВО САД. Нашите еколошки отпечатоци од мастило на база на вода директно во влакната на кошулата за непречено чувство што обезбедува помалку живописен, жив изглед. (Без пукање или лупење како печатење на екран или трансфери на железо). За најдобри резултати, измијте внатре и на нежен циклус во ладна вода.

Избор на купувачи..