• Неодамнешно
Дуксер За Жени Божиќен Скокач На Екипажот Дуксер На Екипажот Врат Со Долги Ракави Божиќен Скокач Обични Божиќни Врвови За Пот
zoom_in

Дуксер За Жени Божиќен Скокач На Екипажот Дуксер На Екипажот Врат Со Долги Ракави Божиќен Скокач Обични Божиќни Врвови За Пот

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Quassion®оваа дебелина на Дуксери е совршена За Fall/зима и рана пролет, можете да ја носите на работа, околу куќите, шетајќи го вашето куче, правејќи јога, бидејќи е многу лесна и пријатна.77" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 116см/45. Материјалот е лесен, но ве одржува доволно топло и нема да направи да се чувствувате прегреано.

Избор на купувачи..