• Неодамнешно
Мода Еднобоен Женски Засечен Зглоб Секојдневен Фустан До Колена Со Лабаво Копче
zoom_in

Мода Еднобоен Женски Засечен Зглоб Секојдневен Фустан До Колена Со Лабаво Копче

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Мода Еднобоен Женски Засечен Зглоб Секојдневен Фустан Со Лабаво Копче До Колена ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Уникатен Стил : Фустан Во Еднобојна Боја/Секси Засечен / Зглоб/ / Еластичен Струк/Секојдневен Стил/Фустан За Лулање На Плажа/Ручек карактеристики : печатениот дизајн прави да изгледате поубаво,слатко,модно и елегантно.Без разлика дали е излезете или одете на одмор на плажа,тоа ќе биде добар избор За Вашето Лето.Дизајнот на ременот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден.Џебови за носење мали предмети како што се мобилни телефонисокации : Совршен За секојдневниот живот,одмор,плажа,забава,работа,коктел или други активности.Ткаенина што дише, модерен цветен дезен и секси мини стил. Спарете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, уживајте во вашите кул летни денови големина : практична еластична ткаенина, истегнувачко перење вовед : препорачано Миење Раце,избегнувајте употреба на белило,не мијте со топла вода и закачете се за сушење информации за Производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Стил На Полиестер : Обична Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Х Женски Фустан sizeusbustwaistwaist должина ракав Length S4-692cm/36.22"60cm/23.62"88cm/34.65"47cm/18.50"M8-1096cm/37.80"64cm/25.20"89cm/35.04"48cm/18.90"L10-12100cm/39.37"68cm/26.77"90cm/35.43"49cm/19.29"XL12-14104cm/40.94"72cm/28.35"91cm/35.83"50cm/19.69"2 XL14-16108cm/42.52"76cm/29.92"92cm/36.22"51cm/20.08"Size : SUS : 4-6 Bust : 92cm/36.22"Половината Фустан е направен со висококвалитетни плетени меки ткаенини,пријателски за кожата, лесни и одлични еластични, ве прават поудобно. Одличното истегнување обезбедува вклопување за различна големина, во изработката прави стилски изглед. Овој секојдневен фустан е задолжителен Предмет за секоја женска гардероба.

Избор на купувачи..