• Неодамнешно
Fluidmaster 4t12ucsr Кликнете Печат Серија Б Конектор, Во L
zoom_in

Fluidmaster 4t12ucsr Кликнете Печат Серија Б Конектор, Во L

DEN 468.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Клучни Карактеристики;Кликнете Заптивка (р) навртката обезбедува звучен клик за да се обезбеди запечатена врска без прекумерно затегнување;полимерното јадро одобрено ОД НСФ се спротивставува на хлорот и хлорамините;Одржува флексибилност за лесна инсталација;Подготвен За инсталирање без потреба од сечење или палење;Компатибилен со повеќето затворачки вентили;линии за снабдување Со Тоалет од нерѓосувачки челик 12 инчи универзален конектор за тоалет. Одговара на 3/8 инчи, 7/16 инчи и 1/2 инчи компресија, или 1/2 инчи вентил ЗА исклучување НА ФИП. Fluidmaster 4t12ucsr Кликнете Печат Серија Б Конектор, 12 Во L.

Избор на купувачи..