• Неодамнешно
Велосипедизам Шорцеви Гел Рампа, Шорцеви Гел Рампа Силиконски Лесен За Употреба ЗА Возење БТ312, БТ303
zoom_in

Велосипедизам Шорцеви Гел Рампа, Шорцеви Гел Рампа Силиконски Лесен За Употреба ЗА Возење БТ312, БТ303

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Велосипедски Шорцеви Гел Рампа, Шорцеви Гел Рампа Силиконски Лесен За Употреба ЗА Возење БТ312, Бт303спецификација : Тип На Ставка : Шорцеви Катанец : Силикон, Големина На Сунѓер : Големина Боја : Црвенапогоден За : Список На Пакети За Возење : 1 х Шорцеви Рампа Забелешка : влошките се користат за шорцеви и панталони, а не за самото седло за велосипед. Доказ за пот : подлогата за Гел за Велосипедски шорцеви е отпорна на пот, не деформабилна, лесна за употреба и одлична за планински велосипедизам. Дише : Велосипедски шорцеви силиконската перница дише и е многу флексибилна за да го одржува вашето тело суво и многу удобно. Функционално : подлогата За велосипедски шорцеви спречува повреда на колковите и ја максимизира удобноста при возење. Една Големина Одговара На сите : подлогата за шорцеви е една големина што одговара на сите, лесна за носење и може да се купи со доверба.

Избор на купувачи..