• Неодамнешно
Парквју Русет Бронзена Енергетска Ѕвезда Дво-Лесен КАБРИОЛЕТ Приврзок
zoom_in

Парквју Русет Бронзена Енергетска Ѕвезда Дво-Лесен КАБРИОЛЕТ Приврзок

DEN 799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата парквју осветлување Од Страна На Морето Галеб Осветлување е прекрасен колекција Во Русет Бронзена завршница со ѓумбир стакло или Антички Четкани никел заврши со сатен Гравирани стакло. Направете изјава што ќе ги импресионира вашите гости со Парквју. - Паркот За Осветлување На Морскиот Галеб два светлосни полу-рамни тела во русет бронза е квалификуван уред за осветлување СО ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА, кој користи флуоресцентни светилки за да ви заштеди време и пари. Два Лесни Полу-Флеш Кабриолет Приврзок По Генерација Осветлување-Галеб. - Ги исполнува Насловот 24 стандарди за енергетска ефикасност - Наслов 24 во согласност кога се користи со вклучен Заеднички Додаток (JA8) одобрена светилка. Направете изјава што ќе ги импресионира вашите гости со Парквју. - Вклучени сијалица(и). Асортиманот вклучува 15-лесни, девет-лесни и пет-лесни лустери, приврзоци во пет големини, и рамни и полу-рамни тавански тела, како и двосветли, три-лесни и четири-светлосни ѕидни/бања тела. - Број На Сечила : 5-Теренот На Сечилото : 13-Степени. Повеќето од овие тела лесно се претвораат ВО ЛЕР СО купување лед заменски светилки продадени одделно. - Големина на моторот : 172,0 Х 20,0 мм - Должина На Жица/Кабел : 144-Инчен. - Испорачано со жица претходно врзана преку Синџир-Максимална Висина : 137,5-Инчи. Во Бронзена Завршница. -Должина На Синџирот : 120-Инчен. Стајлингот дава софистицираност и шарм на стариот свет на секој амбиент. - Прикажан во декоративната колекција Парквју - Стаклена Сенка Од Ѓумбир-Тела е двојна монтажа и може да се инсталира полу-рамна или како приврзок. Асортиманот вклучува 15-лесни, девет-лесни и пет-лесни лустери, приврзоци во пет големини, и рамни и полу-рамни тавански тела, како и двосветли, три-лесни и четири-светлосни ѕидни/бања тела. - ЕНЕРГЕТСКА ЅВЕЗДА квалификуваните LED Светилки се ефикасен, разноврсен и издржлив извор на светлина што обезбедува исклучителни перформанси.- Колекцијата парквју осветлување Од Страна На Морето Галеб Осветлување е прекрасен колекција Во Русет Бронзена завршница со ѓумбир стакло или Антички Четкани никел заврши со сатен Гравирани стакло.

Избор на купувачи..