• Неодамнешно
Хантермун Цвет Тенџере Балконплант Жардиниер Ограда Ретро Одвојува Метал Декорација Бонсаи Виси Кошница Кука Железо Домашна Кофа
zoom_in

Хантермун Цвет Тенџере Балконплант Жардиниер Ограда Ретро Одвојува Метал Декорација Бонсаи Виси Кошница Кука Железо Домашна

DEN 381.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики. 1. Целокупната изработка е одлична, линиите се деликатни и е модерна и разноврсна. 2. Со заоблени барел уста дизајн, мали растенија на цвеќиња може да се стави во чашата. 3. Изработен е од ковано железо, кое е цврсто и има текстура, а бојата е мазна. 4. Погоден за дневна соба, спална соба, кафуле итн. . Спецификации : . Име На Производот : Цветна Кофа . Количина : 1 Компјутер. Вклучен Пакет : . 2х Цветна кофа . Хантермун Цвет Тенџере Балконплант Жардиниер Ограда Ретро Одвојува Метал Декорација Бонсаи Виси Кошница Кука Железо Домашна Кофа.

Избор на купувачи..