• Неодамнешно
Јинго Костими За Капење За Жени Печатење Пливање Врвот Со Машки Шорцеви Пливање Шорцеви Контрола На Стомакот Костими За Капење Сина XL
zoom_in

Јинго Костими За Капење За Жени Печатење Пливање Врвот Со Машки Шорцеви Пливање Шорцеви Контрола На Стомакот Костими За Капење

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајниран за жени со плус големина, овој прекрасен костим за капење го врамува вашето тело во најдобро можно светло. Овој врв Swimini обезбедува доволно покриеност додека го прикажувате вашиот стил. Предната обвивка со јазол со лак што привлекува внимание ја нагласува бистата, а Деколтето Во Форма На V ги привлекува очите нагоре и го издолжува телото. Дизајнот со висок струк го повлекува половината нагоре и го покрива половината која тенка форма е повеќе стилска и привлечна. Содржина На Пакетот : 1 Врвот, 1 Дното. Препорачај рачно перење или машинско перење во нежно. Не избелувајте. Ве молиме погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви обезбедиме најголемо задоволство од овој костим за капење. Материјали : овој дводелен женски Костим За Капење Свимини е изработен од Полиестер. Направен е од мек материјал за малку лабаво вклопување, се чувствува удобно и лесно. Свимини Блузи : Опуштено вклопување, со ласкаво v-деколте. Овој печатен врв за Пливање со набразден дизајн може ефикасно да ја скрие вашата несовршеност и прекрасно да ги контурира вашите облини. Шорцеви за момчиња : Повеќе странично покривање на пределот на колкот за удобност и скромност. Широката страна може неформалност лежеше рамно или се тркалаат на плажа и не размислуваат за случајно изложување се случува како тенка страна може. Погодни Прилики : Совршени За одмор на плажа, забави во базен, тропски одмори, пливање и други спортови на вода. Одличен Подарок за вашата сопруга, мајка, сестри, пријатели. Модни Совети : лесни за носење спојници за гардероба кои комбинираат класични и елегантни стилови. Пробајте го вашиот со флип-апостолки и сандали кои создаваат лежерен изглед без напор.

Избор на купувачи..