• Неодамнешно
Машки Долги Ракави Плишани Ленти Со Јакна Со Средна Должина Лабава Есенска И Зимска Јака За Џемпер Од Руно Јакна
zoom_in

Машки Долги Ракави Плишани Ленти Со Јакна Со Средна Должина Лабава Есенска И Зимска Јака За Џемпер Од Руно Јакна

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

77" Големина : xl Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.46" ракав : 63cm/24.73" ракав : 60см/23.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Испорачано во рок од два дена по купувањето, испорачано во рок од 8-14 дена, може да се испорача однапред. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме, да имате добро време за купување.16" ракав : 59см/23. кошула јакни за мажи. машка кошула јакна.02" должина : 70cm/27.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4. Удобно, слободно време и стилски.

Избор на купувачи..