• Неодамнешно
Епска Уметност Пред Операта Од Џејмс Винс, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 16 х24
zoom_in

Епска Уметност Пред Операта Од Џејмс Винс, Акрилна Стаклена Ѕидна Уметност, 16 х24

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

"Пред Операта" Од Џејмс ВинсСо својата сакана сопруга и децата, Јамеѕејмс Виенс порасна и моментално живее на одличното отворено Во Британска Колумбија. Тој често работи со маслени бои кои ја одразуваат огромната убавина на природата. Винс отишол На Колеџот За Уметност И Дизајн Емили Кар каде што дипломирал за гравура и сликарство.Акрилната ѕидна уметност изгледа неверојатно во вашиот дом или бизнис. Печатени на задниот дел од акрилот давајќи му длабочина и лесно одржување. Високо издржливите и тешко оштетливи квалитети го прават акрилот со висока дефиниција идеална ѕидна уметност за хотели, имоти за изнајмување и ресторани. Сега Епската Уметност ви носи неспоредлива вредност во современиот ѕиден декор и за вашиот дом. Од мали димензии до екстра големи димензии, лесно се закачува, нема да се скрши како стакло ако некогаш падне и лесно се одржува. Едноставно исчистете ја прашината или користете влажна мека крпа за чистење. Димензии : 16.0 "W x 0.2" L x 24.0 " H висок сјај ѕид уметност печатени на висок квалитет јасно акрилно стакло. Акрилот е отпорен на кршење и лесен за чистење - ви дава години безгрижно уживање. Модерната уметност со живописни бои и извонредна длабочина е подготвена да виси со монтирана висечка плоча на грбот. Официјално Лиценциран Дигитален Печатење, Уметник : Џејмс Винс. Димензии : 16.0 "W x 0.2" L x 24.0 " H. Направени Во САД.

Избор на купувачи..