• Неодамнешно
Жените Бикини Покриваат Фустан Со Долги Ракави Со Бисерна Декорација, Видете Преку Слаба Верзија Облека
zoom_in

Жените Бикини Покриваат Фустан Со Долги Ракави Со Бисерна Декорација, Видете Преку Слаба Верзија Облека

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жените Бикини Покриваат Долг Ракав Фустан со Бисер Декорација Облека. Атрибут На Производот. Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина(см)tttttt tt. t t Length : t152t Bust : t86пресврт : t63t Hip : t90. Мt Length : t153t Bust : t90пресврт : t67t Hip : t94. Lt Length : t154t Bust : t94пресврт : t71t Hip : t98. Големина (инчи)tttttt tt. s t Length : t59, 84 t Bust : t33, 86 пресврт : t24, 80 t Hip : t35, 43 . Mt Length : t60. 24 t Bust : t35. 43 пресврт : t26. 38 t Hip : t37. 01 . Lt Length : t60. 63 t Bust : t37. 01 пресврт : t27. 95 t Hip : t38. 58 . Пакет : 1*Фустан. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-Изработен од полиестер, овој фустан е мек, еластичен, удобен и лесен и може да се носи со секоја облека, особено со градници. Шик изглед - ова женско прикривање во бикини има слабо вклопување што ја покажува совршената фигура. Бисерна декорација, чист изглед, може да ги покаже вашите прекрасни облини. Фини детали-Проѕирна мрежеста проѕирна облога, бисерни детали, лесно ве издвојуваат и издвојуваат. Одличен подарок за женски пријатели и подароци за меден месец. Лесно се совпаѓа-може да се користи како прикривање, во комбинација со бикини, фустани со лизгање, долна облека, блузи за резервоари, шорцеви и многу повеќе за да се создаде вашиот најкреативен изглед. Различни прилики - овој костим партија, клуб, повик, дома, коктел партија, излегување, шопинг, партија, клуб, роденден, ноќен клуб, ноќен живот, вечера датум.

Избор на купувачи..