• Неодамнешно
Туреклос ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Постмодерната Уметност Ѕидна Светилка Дневна Соба Спална Соба Ноќна Ламба Едноставна Креативна Патека Коридор Скалила Светилка Со Двоен Б?
zoom_in

Туреклос ЈА ПРЕДВОДЕШЕ Постмодерната Уметност Ѕидна Светилка Дневна Соба Спална Соба Ноќна Ламба Едноставна Креативна Патека

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Уникатен надворешен дизајн уникатен дизајн на бранови со страна од нерѓосувачки челик ви дава едноставен и уникатен визуелен впечаток, правејќи прекрасна декорација во вашиот дом или канцеларија.Издржлив до последноизработен од издржлив и висококвалитетен алуминиумски материјал, може да се користи долго време.Лед-светлосна светлина погодна за очи која не ги заморува очите дури и ако се користи долго време. И топла светлина создава удобна атмосфера.Голема површина за осветлувањесо површина за осветлување достигнува 8-12 квадратни метри, може да ја осветли вашата спална соба и да ја максимизира практичноста на животот.Повеќекратна употреба топлата бела светлина создава удобна атмосфера, правејќи ја вашата куќа елегантна и модерна. Идеално ноќно светло за соби во СТИЛОТ НА ЕУ, соби во западен стил, спални соби, студентски дом или канцеларија.Спецификации : тип На Ставка : Ѕидна Светилка Во Форма На Бран Материјал : Алуминиум + Пвц Боја : Боја На Црно Осветлување : Топло бело/бело количество : 1 пцин напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 85-265светла Моќност : 16возраст на животот : 500000влажнувачка површина : 8-12 квадратни метри големина : 11*8*48см/4.32*3.14*18.86 Тежина На Пакетот : 385g/13,58 oz Package : 1*Waveидна Светилка Во Форма На Бранови1*Кутија За Пакети Голема површина за осветлување. Уникатен надворешен дизајн. Повеќекратна употреба. Око-пријателски ПРЕДВОДЕНА светлина. Уникатниот дизајн на бранови со страна од нерѓосувачки челик ви дава едноставен и уникатен визуелен впечаток, правејќи прекрасна декорација во вашиот дом или канцеларија.

Избор на купувачи..