• Неодамнешно
Пајл Дами Отворен Преден Лабавrenchов Капут Секојдневна Волнена Јакна Кардиган Зимска Топла Надворешна Облека Мантили Сина XL
zoom_in

Пајл Дами Отворен Преден Лабавrenchов Капут Секојдневна Волнена Јакна Кардиган Зимска Топла Надворешна Облека Мантили Сина XL

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимски Топол Капут За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Трендовскиatот Палто. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Избор на купувачи..