• Неодамнешно
Инктастични Такоси Се Распаѓаат Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави
zoom_in

Инктастични Такоси Се Распаѓаат Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Смешна Маица Со Долги Ракави За љубителите на тако кои ја знаат агонијата на скршената тако школка. Исто така, глупав начин да кажете дека сте под стрес. Крцкава тако школка со месо, домати, сирење и зелена салата ВЕЛИ ПОНЕКОГАШ СЕ РАСПАЃАМ. Класика За Fall, Зима и Пролет, овие маици за мали деца со долги ракави сигурно ќе бидат главен елемент во гардеробата на вашето дете. Без разлика дали е слоевит или сам, оваа маица е мека, но доволно издржлива за да се спротивстави на барањата за играње на вашето дете. Маица Со Долги Ракави. Inktastic Tacos Се Распаѓа Дете Долг Ракав Маица Унисекс Пинк 4 T. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. тако смешно понекогаш јас школка пауза скршен дефект емоционална оди на парчиња истакна пинккарткидс светло обоени темно.

Избор на купувачи..