• Неодамнешно
Армијата Сестра Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Црна 12 во 3.8 во
zoom_in

Армијата Сестра Автомобил Или Камион Прозорец Лаптоп Налепница Налепница Црна 12 во 3.8 во

DEN 143.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Налепница За Налепници За Налепници За Лаптоп За Автомобили Или Камиони Во Армијата Е бела И е висока 2,5 инчи и широка 8 инчи. Оваа Налепница За Налепници За Лаптоп За Лаптоп На Армиски Сестри Е произведена од Рад Дезигнс, лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Ова е налепница, а не печатена налепница. Ова значи дека тоа е компјутер исечен од винил со цврста боја. Ова ја спречува Оваа Налепница За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион На Армиската Сестра да исчезне толку брзо на сонце и други елементи. Нашите налепници се оценети за 6 години надворешна употреба. Бидејќи е исечен од винил со еднобојна боја Оваа Налепница За Налепници За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион Со Сестринска Сестра На Армијата воопшто нема позадина. Произведен Од Рад Дезајнс лидер во налепниците на прозорците од 2008 година. Оваа Налепница За Налепници За Налепници За Лаптоп За Автомобил Или Камион За Сестра На Армијата Е Црна и е 12 Инчи Х 3,8 инчи. Сите Нарачки Испраќаат Исти Или Следниот Работен Ден. Оваа Армија Сестра Автомобил Или Камион Прозорец Налепница Налепница Лаптоп Може да се примени на било мазна рамна површина, вклучувајќи камион или автомобил прозорци, авто тела, лаптопи, преносни компјутери, итн. Лесно се применува и доаѓа со врска до видео што покажува како да се примени. За внатрешна или надворешна употреба, ќе издржи дожд, снег и други временски услови. Винил е оценет за 6 години надворешна употреба. Исчистете ја лентата за апликација за лесно усогласување и инсталација.

Избор на купувачи..