• Неодамнешно
Микрофон Деца Реквизит Лажни Игра Преправам Костим Микрофон Пластика Караоке Реквизити Детски Косплеј Дете Безжични Вести
zoom_in

Микрофон Деца Реквизит Лажни Игра Преправам Костим Микрофон Пластика Караоке Реквизити Детски Косплеј Дете Безжични Вести

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Sordity Од Пазарот Joybuy.Описr. r. дали вашите деца се љубител на пеење? Дали сакате да им дадете на вашите деца играчка што не само што може да донесе забава, туку може да го развие и нивниот талент за пеење? Ако одговорот е да, нашата симулација микрофон играчка ќе биде еден од најдобрите избор за вас. Изработен од врвен материјал, издржлив за употреба и безбеден за играње на вашите деца.р. р. Карактеристикир. р. - Боја : Црнар. - Материјал : Пластикар. - Големина : 16, 50Х5, 00Х5, 00см/6, 48Х1, 97Х1, 97 инчи.р. - оваа играчка за модел на микрофон може да се користи како реквизит за изведба на детска роденденска забава, сцена на училишни настани, костим за косплеј итн.р. - нашата симулациска играчка за микрофон со реален изглед може да им даде на вашите момчиња и девојчиња пријатно искуство за играње.р. - неговата соодветна големина и лесен дизајн ги тера децата лесно да го фатат и држат со своите мали раце.р. - Повеќенаменски. Децата можат да се преправаат дека се пејачи, новинар, компер или филмска ѕвезда со овој реквизит за микрофон. р. - неверојатен избор за подарок од вашите деца на роденден, Божиќ, нова година, ден на Децата и други специјални прилики. Оваа играчка за модел на микрофон може да се користи како реквизит за изведба на детска роденденска забава, сцена на училишни настани, костим за косплеј итн.микрофон играчка, микрофон реквизит, модел на микрофон, детска микрофон играчка, детски микрофон реквизит. Нашата симулација микрофон играчка со реален изглед може да им даде на вашите момчиња и девојчиња пријатно искуство за играње. Неговата соодветна големина и лесен дизајн ги тера децата лесно да го фатат и држат со своите мали раце. Повеќенаменски. Децата можат да се преправаат дека се пејачи, новинар, компер или филмска ѕвезда со овој реквизит за микрофон.

Избор на купувачи..