• Неодамнешно
Ниуер Дами Костими За Капење V Вратот Еден Костим За Капење Без Ракави Секси Костими За Капење Леопард Печати Жени Без Грб Цветни Жица-Слободен Триаголник Црвена Л
zoom_in

Ниуер Дами Костими За Капење V Вратот Еден Костим За Капење Без Ракави Секси Костими За Капење Леопард Печати Жени Без Грб Цветни

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Костими За Капење,Жени Склекови Бикини, Едноделни Костими За Капење Тип На Шема : Цветен Принт, Еднобојна, Леопард Принт, Рифлкол : Црна Виолетова, Розова, Жолта, Армиска Зелена, Сина, Црвена Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер, Спандекснеклин : длабока v Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1.Содржина на пакетот : 1 х Жени Едноделни Костими За Капење (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Костимот за капење во бикини е прекрасен за да ја покаже вашата кривина и прави да изгледате потенок, што ја зголемува вашата доверба на плажа и ве прави попримамливи, шик и флертување3.

Избор на купувачи..