• Неодамнешно
8GB 16GB IP BLUETOOTH Пратеник Плеер Хифи Диктафон Фм Радио Со Слушалки
zoom_in

8GB 16GB IP BLUETOOTH Пратеник Плеер Хифи Диктафон Фм Радио Со Слушалки

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Карактеристики : . 1.Hifi bluetooth спортски клип mp3 рекордер, FM+ е-книга + повторувач + снимање + MP3. 2.ОТГ мобилниот телефон може да биде директно поврзан за поставување и преземање. Поддржува андроид телефон и таблет. 3. HD снимањето може да се спореди со професионален рекордер за снимање со висока дефиниција, нула бучава. 4. Тоа може да биде поврзан со Bluetooth слушалки и аудио како извор на звук. Може да се поврзе Со Блутутот на автомобилот. Тој е безжичен музички центар околу вас. 5. Bluetooth 4.2 поврзува слушалки, звучници и Bluetooth автомобил. 6. Неверојатно траење на батеријата, 20 минути целосно полнење за 38 часа континуирано време на игра, 5 минути брзо полнење може да поддржи 6 часа играње. 7.IPX6 отпорен на пот без страв од спортови на отворено. 8.Цпу целосно метално тело. 9.It карактеристики дсд дц тешко декодирање, кои доаѓаат со 4 пати цд квалитет на звукот ефект. 10.It карактеристики 1.2 инчен ДИСПЛЕЈ HD 800*480 РЕЗОЛУЦИЈА ИНТЕРФЕЈС систем.Пакет Вклучени : 1 х Bluetooth Спорт Mp3 Плеер Рекордер. 1 х Слушалки. 1 х Кабел. 1 x Прирачник 8 GB/16 GB IPX6 Bluetooth Mp3 Плеер Хифи Диктафон Фм Радио Со Слушалки.

Избор на купувачи..