• Неодамнешно
Бравман Машки Шал Ревер Писта Смокинг
zoom_in

Бравман Машки Шал Ревер Писта Смокинг

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Комплет од 2 парчиња вклучува палто и панталони ревер покриен со шал покриен со Сатен. 1 затворање на копчето. Необработени панталони-однесете кај вашиот локален кројач за да се прилагодите на вашата должина. Сува чиста само, 100% Полиестер. Види слика слајдшоу за водич за мерење.

Избор на купувачи..