• Неодамнешно
4 јули Ден На Независноста Женски Хеланки Печатење Јога Панталони Со Среден Струк Хулахопки Компресија Јога Трчање Фитнес Американски Панталони За Печатење Јога Т
zoom_in

4 јули Ден На Независноста Женски Хеланки Печатење Јога Панталони Со Среден Струк Хулахопки Компресија Јога Трчање Фитнес Американски

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Материјал : изработен Од Полиестер. Секогаш е убаво да изгледате и да се чувствувате најдобро додека сте и удобни 3 : хеланките се доволно непроѕирни и дебели што никогаш не треба да се грижите за срамно видете преку 4 : Рачно миење со ладна вода, закачете суво 5 : За СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : Полиестер што го прави совршен за секојдневно носење.

Избор на купувачи..